Rugsėjo 2829 d.

Pasaulinės širdies dienos šūkis „Tegu širdis sujungia su sveikomis ir sergančiomis širdimis!“

Rugsėjo 28 d.

  • 17.30 val. pėsčiųjų žygis, Kultūros ir poilsio parke, sveikatingumo trasa walk15 (startas ir finišas buvusios „Cido“ arenos automobilių stovėjimo aikštelėje, prie teniso kortų). Žygiuosime apie 5 km pėsčiomis ir / ar su šiaurietiškomis lazdomis (lazdas suteiks organizatoriai ir partneriai). Žygio akcentas – raudona spalva. Dalyviams – medaliai bei atminimo dovanėlės širdies dienos tematika.

Registracija tel.: (8 45) 46 75 06, 8 614 80059.

 

  • 17.30 val. filmas „Drugelio širdis“, kino centre „Garsas“ (po filmo diskusija su psichologu).

Rugsėjo 29 d. 

  • 12.0015.00 val. prevencinė akcija „Dėmesys širdžiai“, Laisvės a. (Prie Panevėžio kolegijos, aplink fontaną).

Renginio programoje įvairios organizatorių ir partnerių sveikatinimo veiklos: sveikatos rodiklių (arterinio kraujo spaudimo (AKS), kūno kompozicijos, deguonies kiekio kraujyje, kraujagyslių būklės) matavimai, specialistų konsultacijos, bus pristatomi 3D stendiniai maketai, vyks sveikatos viktorinos, sveikatinamojo fizinio aktyvumo stotelėje: linksma kardio mankšta, diskgolfo pamoka, veiks ėjimo takelis, kur bus atliekami AKS matavimai prieš ir po ėjimo, vyks ėjimas aplink miesto aikštę, linijiniai šokiai, programa vaikams su animatoriais (žaidimai, širdučių piešimas ant veiduko ir rankyčių, balionų lankstymas, muilo burbulai ir kt.), veiks „Sveikatukės“ ir „Nežiniukės“ sveikatos salelė, piešinių (plakatų) parodėlė, diskusijų erdvė su specialistais, dalyvius vaišinsime vaistažolių arbata, obuoliais.

  • 19.00 val. paskaita-diskusija su gydytoju kardiologu Tomu Vasyliumi, Panevėžio miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biure, Respublikos g. 68 ( II a. salėje). 

Būtina registracija tel. (8 45) 46 75 06.

 

MUMS RŪPI KAIP JAUČIASI JŪSŲ ŠIRDIS

Rūpinkitės savo ir artimųjų širdies sveikata! Aktyviai dalyvaukite Pasaulinės širdies dienos renginiuose!

Išsami informacija apie renginius teikiama tel. (8 45) 46 75 06.

 

Renginiai finansuojami Panevėžio miesto savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos, LR sveikatos apsaugos ministerijos lėšomis.