🏞️Prisijunkite prie Žygio Už Sveiką Širdį! 🚴‍♀️ 🏞️

Su džiaugsmu kviečiame visus  📅  Spalio 1 d.  🕒 11 val.📍 Pradžios taškas – Trijų mergelių tiltas (A) (žr. Dviračių žygio maršruto žemėlapį) praleisti laiką gerinant savo Širdies  sveikatą – ji Jums būtinai padėkos! Top of Form

 

📌Kaip važinėjimas dviračiu gerina širdies sveikatą?

  1. Stiprina širdį. Dviračių žygis yra puikus būdas padidinti širdies jėgą. Nuolatinis aktyvumas stiprina širdies raumens susitraukimą, pagerina širdies funkciją ir padeda jai efektyviau siųsti kraują visam kūnui.
  2. Pagerina kraujotaką. Dviračių žygis skatina geresnę kraujotaką. Tai padeda išvengti kraujagyslių užsikimšimo ir mažina aterosklerozės (arterijų užsikimšimo) riziką.
  3. Mažina kraujospūdį. Važinėjimas dviračiu sumažina kraujospūdį, kuris yra svarbus sveikos širdies ir kraujagyslių sistemos veiklai. Tai gali sumažinti insulto ir širdies priepuolio riziką.
  4. Kontroliuoja svorį. Dviračių žygis degina kalorijas ir padeda numesti svorio arba išlaikyti svorio kontrolę. Tai padeda sumažinti nutukimo ir susijusių sveikatos problemų riziką.
  5. Gerina cholesterolio profilį. Dviračių žygis gali padidinti gerąjį (DTL) cholesterolį ir mažinti blogąjį (MTL) cholesterolį, kuris yra vienas iš rizikos veiksnių širdies ir kraujagyslių ligų išsivystymui.
  6. Pagerina emocinę sveikatą. Fizinė veikla, tokia kaip važinėjimas dviračiu, lemia endorfinų išsiskyrimą ir gali sumažinti stresą, pagerindama bendrą emocinę gerovę.
  7. Didina tvermę. Važinėjimas dviračiu padidina fizinę ištvermę ir padeda ilgiau išlikti aktyviu bei energingu.

 

Atminkite, kad sveika širdis – laimingesnis gyvenimas. Važiuokime kartu ir skirkime pirmenybę širdies sveikatai!

Iki pasimatymo kelyje į sveikesnę širdį! 🚴‍♀️❤️
#PasaulineŠirdiesDiena #ŠirdiesSveikata

Renginiai Lietuvoje